home-tabs
home-tabs
home-tabs
home-tabs

Współpraca krok po kroku

Wybierz interesującą Cię usługę i zapoznaj się z możliwościami naszej Kancelarii – świadczymy porady i pomoc prawną z zakresu uzyskania odszkodowania za błędy medyczne czy śmierć osoby bliskiej.

Klienci mogą skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Istnieje również możliwość zamówienia wizyty przedstawiciela Kancelarii w Twoim domu. Wstępna obsługa jest darmowa i może obejmować dojazd do Klienta, zapoznanie się ze sprawą o odszkodowanie czy zadośćuczynienie, przygotowanie propozycji rozwiązań i skompletowanie dokumentów.

Po podpisaniu umowy zajmiemy się przeprowadzeniem postępowania o uzyskanie odszkodowania za śmierć lub błąd medyczny od początku do końca i będziemy reprezentować Cię przez sądem oraz towarzystwem ubezpieczeniowym. Na bieżąco i zgodnie z życzeniem Klienta przekazujemy informacje o toku i efektach podjętych działań. Rozliczasz się z nami dopiero po zakończeniu postępowania.

Powierzając nam postępowanie o zadośćuczynienie, zyskujecie spokój i gwarancję profesjonalnego podejścia oraz skuteczności działania naszych prawników opartej na wiedzy z zakresu prawa cywilnego, ubezpieczeniowego i pokrewnych gałęzi.