home-tabs

Kancelaria Prawnicza Pikuła świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi prawnej dla Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych.


Głównym obszarem praktyk Kancelarii są sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań, zadośćuczynień i rent w wyniku wypadku komunikacyjnego, wypadku śmiertelnego oraz uszczerbku na zdrowiu.

Nasz zespół

Nasza Kancelaria zatrudnia liczne grono radców prawnych, adwokatów i aplikantów – najlepszych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje zawodowe.

Chcąc spełnić najwyższe wymagania i wszelkie oczekiwania naszych Klientów, współpracujemy również z niezależnymi radcami, adwokatami, notariuszami, biegłymi rewidentami, doradcami oraz konsultantami różnych specjalności.

Jak pracujemy?

Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie rzetelnej i wszechstronnej obsługi prawnej. Nieustannie podążamy za zmianami w prawie oraz uczestniczymy w szkoleniach, sympozjach i konferencjach, dzięki którym poszerzamy horyzonty wiedzy i umiejętności zarówno w zakresie prawa, jak i optymalnych standardów biznesowych.

Aspektami wyróżniającymi naszą Kancelarię są elastyczność i mobilność.

Podejmując współpracę, w pełni się w nią angażujemy. Do każdej sprawy i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, jesteśmy blisko Klienta i jego potrzeb. Nigdy nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi, a odpowiadając – czynimy to w sposób klarowny, przekładając skomplikowany język prawniczy na w pełni zrozumiały dla każdego komunikat. Świadomi faktu, że sprawy, którymi zajmujemy się w Kancelarii, bywają niełatwe i mogą wiązać się z przykrymi dla Klienta doświadczeniami, ogromną wagę przykładamy do tego, by współpraca przebiegała w przyjaznej, pełnej wzajemnego szacunku i kultury atmosferze.

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów zawsze i wszędzie, gdy potrzebują oni profesjonalnego wsparcia prawnika. Stale dostępni w kontakcie telefonicznym, mailowym lub osobistym, błyskawicznie odpowiadamy na wszelkie zgłoszenia. Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom, zapewniamy bezpłatną obsługę wstępną oraz darmowy dojazd do Klienta na terenie całego kraju.