Kancelaria Prawnicza Pikuła

Stałeś się ofiarą wypadku? A może Twój bliski odniósł uraz lub uszczerbek na zdrowiu w czasie operacji czy zabiegu? W takich i podobnych sytuacjach warto sięgnąć po pomoc i poradę jaką oferuje nasza Kancelaria Prawnicza Pikuła w Lublinie.

Dochodzenie odszkodowań czy zadośćuczynienia to niejednokrotnie skomplikowane sprawy, które niestety ciężko rozwiązać samodzielnie w sposób, który będzie nas w pełni satysfakcjonował i rzeczywiście będzie odpowiadał poniesionej przez nas stracie. Radca prawny, który zajmie się Państwa przypadkiem, przeprowadzi Państwa przez całe postępowanie, służąc na każdym etapie swoją wiedzą i doświadczeniem.

W dochodzeniu praw do odszkodowania, jak i w postępowaniach o zadośćuczynienie radcy z Kancelarii Prawniczej Pikuła zapewniają Klientom ochronę ich interesów oraz poufność.

Odszkodowania za błędy medyczne i śmierć

O świadczenie pieniężne za śmierć osoby bliskiej może ubiegać się każdy, kto w wyniku wypadku komunikacyjnego lub innego zdarzenia stracił członka rodziny. W naszej kancelarii doradzimy oraz będziemy reprezentować Klienta w postępowaniu o zwrot kosztów pogrzebu i nakładów związanych ze zgonem czy o wypłatę pieniędzy z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej.

Nasz radca prawny zajmie się również przypadkami, w którym Klienci mogą ubiegać się o odszkodowanie za błędy medyczne. W tym przypadku wniosek należy skierować do specjalnej komisji, która zajmie się ustaleniem czy poniesiony przez Klienta uszczerbek na zdrowiu jest wynikiem działania lekarza. Pomożemy w sposób prawidłowy złożyć wniosek i zajmiemy się reprezentowaniem Klienta podczas całości postępowania..

Zadośćuczynienie

W zakres usług świadczonych przez naszą Kancelarię Prawniczą oprócz odszkodowań wchodzi również pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia za krzywdę. Podstawą do starania się o te świadczenie może być np. wypadek komunikacyjny, śmierć osoby bliskiej czy poniesiony uszczerbek na zdrowiu. Ma ono na celu zrekompensowanie negatywnych skutków zdarzenia, takich jak np. obrażenia ciała, dojazd do szpitala i leczenie czy konieczność rezygnacji z pracy lub aktywności fizycznej..

Będziemy towarzyszyć Klientowi od początku, aż do zakończenia postępowania i przyznania zadośćuczynienia czy odszkodowania. Nasz radca prawny zajmie się składaniem wniosków, kompletowaniem dokumentacji, kontaktami z Towarzystwem Ubezpieczeniowym czy reprezentacją Klienta przed różnymi sądami i instytucjami.

Bronimy swoich Klientów w "Sprawie dla reportera"


Mecenas Klimkiewicz wyjaśnia skutki prawne jazdy z nietrzeźwym kierowcą


Radca prawny naszej kancelarii w TV Lublin – wywiad


Zostałeś poszkodowany? Skorzystaj z obsługi kancelarii prawnej

Zapewniamy darmowy dojazd na terenie całej Polski.

Nasz radca prawny wykona bezpłatną analizę wstępną sprawy i zaproponuje indywidualnie dopasowane rozwiązania w skutecznym dochodzeniu odszkodowania, zadośćuczynienia i renty.

Wybierz Twoje województwo i dowiedz się więcej.

Profesjonalizm

Oferujemy kompleksową, profesjonalną pomoc prawną w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, wypadku śmiertelnego i uszczerbku na zdrowiu.

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy indywidualnie dopasowane, uczciwe warunki współpracy. Zapewniamy darmowy dojazd do Klienta, bezpłatną obsługę wstępną, rozliczenia po zakończeniu sprawy i niskie ceny.

Skuteczność

Stawiamy na pełne zaangażowanie w sprawę i optymalne rozwiązania. Zatrudniamy najlepszych prawników, dzięki którym dla naszych Klientów wywalczyliśmy już milionowe odszkodowania.

Jakie odszkodowanie mi przysługuje?

Poszkodowanym w wypadkach lub ich bliskim przysługuje prawo do otrzymania odszkodowania, zadośćuczynienia i renty. Pokrzywdzony może otrzymać jedno lub więcej świadczeń za szkodę majątkową, niemajątkową i z tytułu utraconych dochodów lub zdolności do pracy.

Wypadki
śmiertelne

home-tabs

Bliska Ci osoba poniosła tragiczną śmierć wskutek wypadku? Za szkody majątkowe, cierpienie i utratę środków do życia przysługuje odszkodowanie, zadośćuczynienie i renta. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia prawnego w uzyskaniu odszkodowania.

Odzyskaj odszkodowanie

Uszczerbek
na zdrowiu

home-tabs

W wyniku wypadku doznałeś uszczerbku na zdrowiu: uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia? Zgodnie z prawem należy Ci się odszkodowanie, zadośćuczynienie za doznane krzywdy i renta. Zaufaj naszemu doświadczeniu – odzyskamy Twoje odszkodowanie!

Odzyskaj odszkodowanie

WYPADKI KOMUNIKACYJNE

home-tabs

Uległeś wypadkowi drogowemu? Za to nieszczęśliwe zdarzenie masz prawo otrzymać odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę, które zrekompensują doznane obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, koszty leczenia i opieki zdrowotnej oraz straty materialne.

Odzyskaj odszkodowanie

Dokonaj racjonalnego wyboru


Nie idź na skróty. Wybierz spokój, pewność i bezpieczeństwo. Kancelaria radcy prawnego, specjalizującego się w zakresie świadczeń powypadkowych, zapewnia możliwość otrzymania nawet kilkukrotnie wyższego odszkodowania, zastępstwo prawne i procesowe, ochronę przed podpisaniem niekorzystnej ugody pozasądowej z ubezpieczycielem, a także pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów i oszacowaniu kwoty odszkodowania oraz działanie w oparciu o aktualne przepisy prawa, z troską o interes poszkodowanego.

Porady Prawne

REKORDOWE ODSZKODOWANIA

Sprawdź naszą skuteczność!
home-tabs